Naujienos

2015m. gruodžio 3d. 10 val. Šiauliuose vyks LLA mokslinė-praktinė konferencija „Vaikų kalbėjimo ir kalbos sutrikimų identifikavimas“

2015m. gruodžio 3d. 10 val. Šiauliuose vyks LLA mokslinė-praktinė konferencija „Vaikų kalbėjimo ir kalbos sutrikimų identifikavimas“ 

Kviečiame Sveikatos priežiūros ir Švietimo institucijose dirbančius logopedus dalyvauti Lietuvos logopedų asociacijos konferencijoje Vaikų kalbėjimo ir kalbos sutrikimų identifikavimas, kuri vyks 2015 m. gruodžio 3d. (ketvirtadienį), Šiauliuose.

Konferencijos tikslas – pristatyti UPC finansuojamo projekto Vaikų kalbėjimo ir kalbos sutrikimų atpažinimas ir įvertinimas rezultatus, bei pasidalyti praktinio darbo patirtimi, siekiant plėtoti logopedų profesines kompetencijas, susijusias su vaikų kalbėjimo ir kalbos sutrikimų atpažinimu, diferencijavimu ir inovatyvių vertinimo metodų taikymu.

Konferencijoje bus pristatoma projekto rezultatų ir logopedų gerosios darbo patirties pagrindu parengtas metodinis leidinys.

Po konferencijos organizuojamas Visuotinis LLA narių susirinkimas, kuriame bus trumpai pristatoma LLA Tarybos veikla 2015m., bei keliami klausimai LLA narių svarstymui. Kviečiame aktyviai dalyvauti!

KONFERENCIJOS PROGRAMA

 Konferencijos mokestis:

  • LLA nariams  – 5 eurai
  • LLA nariams (studentams)  – renginys nemokamas
  • ne LLA nariams – 15 eurų

Svarbu! Sąskaitos faktūros 5 eurų konferencijos ar 15 eurų LLA nario mokesčiui apmokėti nebus išrašomosSąskaita-faktūra bus išrašoma tik mokantiems 15 eurų konferencijos mokestį. Jei Jums reikalinga sąskaita faktūra, kurią bus galima atsiimti konferencijos dieną, prašome iki šių metų lapkričio 27 d. informuoti Simoną Daniutę (el. pašto adresu: simona@logopeduasociacija.ltnurodant sąskaitos gavėjo rekvizitus: įstaigos pavadinimą; įstaigos kodą; adresą; el. paštą ir / ar telefono numerį. Praėjus nurodytam terminui sąskaitos-faktūros nebebus išrašomos!

Banko duomenys:

Pavadinimas: LLA (Lietuvos logopedų asociacija)

Įmonės kodas – 190732182

Adresas: P. Višinskio 25, Šiauliai
Bankas: AB SEB bankas
SWIFT kodas: CBVILT2X

Sąskaitos nr.: LT897044060002263446

Mokėjimo paskirtis: konferencija  2015

Išankstinės registracijos į renginį nėra. Konferencijos  mokestį, įstojimo į LLA ar LLA nario mokestį bus galima susimokėti prieš renginį. 

Konferencijos vieta:  Šiaulių universiteto biblioteka, Vytauto g. 84 – 205 aud., LT-76352 Šiauliai (Lietuva)  

Kilus klausimams kreiptis į Ingridą Kurmanskienę el-paštu: kuringrida@gmail.com.