Darbo pasiūlymas (Vaiko raidos centras, Vilnius)

Vaikų ligoninės, VšĮ VULSK  filialo, Vaiko raidos centras ieško jaunų specialistų (logopedų, specialiųjų pedagogų), ypač norinčių dirbti su vaikais, turinčiais autizmo spektro sutrikimų, maitinimosi problemų. Logoterapeuto kvalifikacija būtina darbui sveikatos priežiūros įstaigoje, todėl specialistai bus nemokamai apmokomi įstaigoje. Laukiame laiškų su CV, taip pat galima skambinti ir tartis dėl susitikimo.

Prašome siųsti savo CV el. paštu:Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.Papildoma informacija teikiama tel. +370 5 212 55 23.

 

 Darbo pasiūlymas (Girkalnio pagrindinė mokykla, Raseinių raj.)

Siūlomas darbas: 0,75 etato logopedu ir 0,75 etato specialiuoju pedagogu Girkalnio pagrindinėje mokykloje, Raseinių raj.

Mokykla siūlo: erdvų, moderniai įrengtą kabinetą, galimybę tobulintis užsienyje, pagalbą susirandant nuomojamą būstą.

Kontaktai pasiteiravimui: direktorius Ramūnas Bružas mob.+ 370 670 79 908, tel. (8 428) 45566, el.paštas: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Daugiau informacijosžr. Kvietimas.

 

 Darbo pasiūlymas (L/D "Saulutė", Raseiniai)

Siūlomas darbas: 0,25 etato specialiuoju pedagogu Raseinių l/d "Saulutė"

Kontaktai pasiteiravimui: direktoriaus pavaduotoja ugdymui Vitalija Bartkuvienė mob. + 370 616 14089, tel. (8 428) 51678, el.paštas: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Daugiau informacijos: žr. Kvietimas.

JSN Solid template designed by JoomlaShine.com